Katalog rozrywka i humor. Kluby, puby, imprezy, show biznes, multimedia, film, video...
Fotograf ślubny Warszawa, Szymon Frączyk. Fotografie absolutnie niezwykłe, i pełne artyzmu. Fotograf ślubny jakiego poszukujecie.
Kategorie » Wesela śluby, Imprezy obsługa , Imprezy,
Jeżeli nie pragniesz na swoim weselu słuchać granych przez wszelkie orkiestry na wesele "przebojów weselnych", lecz chcesz coś innego, świeżego, by przyjęcie weselne nie było takie jak sprzed kilku dekad, to musisz zapoznać się z ofertą zespołu weselnego H-Band z Łodzi. Na witrynie zespołu weselnego znajdziesz repertuar w którym znajduje się wiele piosenek tak nowych hitów, jak i kanonów sprzed wielu lat. Wstąp i zobacz jak na przykład można bawić się bez gatunku disco polo i to nie tylko na jakimś paradnym bankiecie czy też balu, lecz również na balu maturalnym, lub przyjęciu weselnym.
Kategorie » Wesela śluby, Muzyka, Imprezy obsługa ,
Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz gwarancję otrzymania niebanalnych i niepowtarzalnych kompozycji florystycznych, które będą towarzyszyć Państwu w najważniejszych momentach życia i nadawać barwy codzienności.
Kategorie » Wesela śluby, Imprezy obsługa , Restauracje,
Dj na wesele to idealny wybór. Oferuję muzyczną oprawę imprez na najwyższym poziomie
Kategorie » Imprezy, Imprezy obsługa , Wesela śluby,
Działamy jako firma muzyczna w środkowej Polsce. Współpracujemy z najlepszymi zespołami. Pomożemy Państwu w oborze fachowego zespołu muzycznego na wszelkie imprezy okolicznościowe typu: wesela, bankiety, bale, dancingi, imprezy plenerowe, imprezy masowe, studniówki, 18-urodziny itp. Ilość polecanych zespołów muzycznych 30 grających w składach:Duet,trio,kwartet,kwintet,6-osobowe. Zapraszamy na prezentacje demo z rozmaitych wesel. Obsługujemy teren Polski.
Kategorie » Wesela śluby, Imprezy obsługa , Muzyka,
Nova Maska Piano Art Club & Restaurant to miejsce swobodnej zabawy, które ma swoją autentyczną atmosferę. Wyśmienicie poczują się tu balangowicze jak również smakosze pysznej kuchni i degustatorzy wykwintnych alkoholi. Atmosferę lokalu budują chwytliwe dźwięki muzyki House, Dance i Disco. Nastrój i rewelacyjne wrażenia tworzone są przez niepowtarzalne elementy wystroju klubu oraz przez naszych Gości. Niewątpliwym plusem Novej Maski jest kuchnia tworzona przez dwóch wybitnych mistrzów sztuki kulinarnej. Zachwycisz się naszymi wyśmienitymi przekąskami.
Kategorie » Kluby puby..., Imprezy dla dorosłych, Imprezy obsługa ,
Profesjonalna obsługa muzyczna, djska, muzyczno-wokalna: Wesel, studniówek, imprez urodzinowych, jubileuszy, imprez firmowych itp. Prowadzenie imprezy przez konferansjera, nieprawdopodobne efekty świetlne najnowszej techniki LED RGB, w pełni profesjonalne nagłośnienie najlepszych firm świata z czystym krystalicznym dźwiękiem !. Wieloletnie doświadczenie pozwoli na to aby poprowadzić każdą imprezę na najwyższym poziomie. Prowadzimy imprezę, bawimy gości, śpiewamy gramy. Wybierając firmę STUDIOMUSIC goście imprezy zawsze będą wspominać ten dzień pozytywnie i z największym humorem !
Kategorie » Imprezy, Imprezy obsługa , Muzyka,
Adekwatnie dobrana muzyka na ślub utworzy fenomenalny, pełen zadumy nastrój. Wprowadzi niecodzienną i tajemniczą aurę, subtelnie dobiegając do każdego zaułka i docierając do uszu wszystkich gości ślubnych. Utwory klasyczne, a także ze obecnej muzyki rozrywkowej, grane poprzez skrzypce na ślubie, przydadzą niesamowitego wdzięku i spowodują, iż ten moment nie minie tak prędko, lecz na dłużej zatrzyma się w pamięci wszystkich zebranych gości. Ponieważ tak szampański instrument jakim są skrzypce, perfekcyjnie pasuje do oddania niesamowitego szyku ceremonii ślubu.
Kategorie » Wesela śluby, Muzyka, Imprezy obsługa ,
Wykonujemy zarówno muzykę z lat dawniejszych jak i najświeższe szlagiery, jakie w tej chwili są puszczane w radiu i telewizji. Prowadzimy wesele, urządzamy oczepiny i różnego typu konkursy. Nasz zespół na wesele zagra również pod domem Panny młodej. Wyciągamy wszystkich zaproszonych gości do zabawy śpiewając hity biesiadne i zachęcając wszystkich gości do wspólnego podśpiewywania. Świetny kontakt z gośćmi i wyczucie to dodatkowe cechy którymi może się pochwalić nasz zespół weselny.
Kategorie » Muzyka, Wesela śluby, Imprezy obsługa ,
Kapele muzyczne na wesele oraz inne imprezy okolicznościowe są wciąż potrzebne tam gdzie przewidywana jest szampańska zabawa. Ciekawy i bez przerwy rozbudowywany repertuar, wykonanie na wysokim poziomie, a przy tym zapał, mnóstwo energii i dobry humor. To wszystko proponuje Zespół na wesele Haliśka Band – na wesela, bankiety bale.
Kategorie » Wesela śluby, Imprezy obsługa , Muzyka,
Profesjonalna obsługa techniczna oferująca nagłośnienie oraz oświetlenie różnego rodzaju imprez. Koncertów, festynów, imprez masowych, dożynek, wesel, imprez firmowych itp.
Kategorie » Imprezy obsługa ,
Dotrzyjże w góry i zwiedzaj cudowny, kompletny atrakcji Karpacz. Schronienie w naszym hotelu zapewni Ci niezwykły wypoczynek, a przyjemnością dla Twoich zmysłów będą zabiegi w naszym spa. Karpacz pozdrowi Cię ładnymi krajobrazami i bezmiarem ciekawych miejsc, a gdy wieczorem wrócisz do nas zmarnowany, sauna fińska i jacuzzi wesprą Ci odzyskać dyspozycję. Karpacz Hotel zaprasza Cię.
Kategorie » Imprezy dla dorosłych, Imprezy dla dzieci, Imprezy obsługa ,
Osób online: 1